Koostööpartnerid

Meie koostööpartnerid on:

MillIt logo 
Mill-IT OÜ

Hambatehniline frees- ja 3D-printimiskeskus.
Mill-IT OÜ on 2017 aastal loodud hambatehnilisi CAD/CAM teenuseid pakkuv ettevõte, mille eesmärgiks on olla oma kliendi parim partner, pakkudes kaasaegseid tooteid ja täpset teenust, läbi mille täidame lõpptarbija poolt esitatud soovid saada kvaliteetne ja kauakestev toode.
https://www.mill-it.ee/

Medivar logo 

Medivar OÜ

Medivar on meditsiinitehnika ning hambaraviseadmete müügi, hoolduse ja remondiga tegelev ettevõte. Tootevalik jaguneb peamiselt kolmeks: tooted haiglatele ja erakliinikutele, tooted perearstidele ning tooted hambaravikliinikusse ja hambalaborisse.

Lähemaks tutvumiseks palume külastada Medivari kodulehte www.medivar.eu

 

Logo_SCHICK-DENTAL_2013_4c

Schick Dental

Schick on hambalaborite hulgas hästi tuntud kui innovatiivsete mikromootori süsteemide tootja. Lisaks mikromootoritele kuuluvad tootevalikusse ka näiteks paralellomeeter freesid, mudelisaed, vesifreesid, jt. Schick tooted on toodetud Saksamaal. Oleme tootja Schick edasimüüja Eestis ning palume küsimuste osas kindlasti meiega ühendust võtta.

Tootevalikuga tutvumiseks palume külastada aadressi www.schick-dental.de

Astra logo 

Astra

Mobili Metallici Astra pakub moodulpõhist metallmööblit nii hambaravikabinettidese ja hambalaboritesse kui ka teistesse meditsiiniasutustesse ja laboritesse. Tegemist on kvaliteetse Itaalia tootjaga kes on võimeline pakkuma nii standardseid- kui ka erilahenduste põhjal loodud projekte. Oleme tootja Astra edasimüüja Eestis ning palume küsimuste korral kindlasti meiega ühendust võtta.

Astra kataloogidega on võimalik tutvuda kodulehel www.astrastyl.it

Wassermann logo 

Wassermann

Wassermann on mitmesuguseid hambalabori seadmeid tootev ettevõtte Saksamaalt. Tootja nimi on maailmas hästi tuntud ning tõestanud pakutavate seadmete head kvaliteeti juba pikaajaliselt ka Eesti laborites. Oleme tootja Wassermann edasimüüja Eestis ning palume küsimuste osas kindlasti meiega ühendust võtta.

Tootevalikuga on võimalik tutvuda aadressil www.wassermann-dental.com

 

Reitel logo 

Reitel

Reitel puhul on samuti tegemist tugeva Saksamaa tootjafirmaga, kelle tootevaliku moodustavad seadmed nagu aurupritsid, liivapritsid, ahjud, erinevad trimmerid ja saed ning palju muud. Oleme tootja Reitel edasimüüja Eestis ning palume küsimuste osas kindlasti meiega ühendust võtta.

Toodetega on võimalik täpsemalt tutvuda tootja kodulehel www.reitel.com