Tehnoloogia

Medident hambalabor on varustatud uue kaasaegse aparatuuri ning instrumentaariumiga. Hindame väga tehtud tööde esteetilisi ja funktsionaalseid omadusi ning kasutame parima tulemuse saavutamiseks hambaravis kõrgelt hinnatud materjale.

Aparatuuri poolelt on kasutusel  Schick Dental, Reitel, Amann Girrbach, 3Shape, Ivoclar,Wassermann, NSK ning mitmete teiste hästi tuntud tootjate seadmed. Hindame kõrgelt CAD/CAM tehnoloogia tänapäevaseid võimalusi ning võimaldame laborisse saata ka digitaalseid jäljendeid.

Materjalide osas on peamiselt kasutusel IPS e.max ja  GC Lisi keraamika. Tsirkooniumtöid valmistame Kuraray Katana, Aidite, Dental Direkt, Pritidenta, BruxZir, Nacera materjale kasutades.

Oluliseks tehnoloogiliseks uuenduseks on ka E-labori infosüsteemi kasutamise võimalus. E- labor võimaldab kiiret ja mugavat arsti ning tehniku vahelist suhtlust. Läbi E-labori on hambaarstil ja -tehnikul võimalik omavahel operatiivselt suhelda, esitada tööde tellimusi (sh. kullerteenust), tegeleda arveldusega ning saada tehtud tööde osas aruandlust. Samuti on läbi E-labori võimalik tellimustele teha erinevaid märkusi ja kommentaare, lisada pildimaterjali ning muid digitaalseid faile. Kõik E-labori infosüsteemis talletatud informatsioon on konfidentsiaalne ning kaitstud!